Інтеграція з Discord, та трохи про плани на майбутнє

Статус
Закрита.

CODEX

Спеціаліст
Адміністратор
Реєстрація
10.05.19
Повідомлення
31
Бали
1 768
Салюти всім, хто не забув про ALDERGO, тепер мій сервер інтегрований у форум.
Так що будь-які нові теми, повідомлення, ресурси на сайті, будуть дублюватися в дискорд, можете вигодити з сервака))
Але, тепер про хороше, всі групи перенесені з форуму на сервак в дискорді, а також блокування.
Подивимося, що далі можна з цим придумати, ну як для мене, штука прикольна, адже за статистикою, на форум заходять одиниці.
У планах у мене додати покупку привілею на форум, власне - хочете випку, купили на форумі, вона автоматично видається і в дискорді, і на сервері.
Штука досить корисна, можна моніторити майже все, що відбувається на форумі, прямо в дискорді.

А тепер про погане або чому немає серверів і так далі, як всі ми знаємо, в Україні ситуація кардинально змінилася в порівнянні з 2021 роком.
Як росії новини говорять - "це спеціалізована операція, ми виганяємо нацистів" та іншого роду завірюху. В Україні війна і це остаточно визнано всіма великими країнами.
Тому на даний момент вирішується доля всієї моєї країни та життя людей.
Думати про сервери та інше, ну по суті, зараз відбувається повне блокування користувачів з Росії на території України.

А власне і більшість гравців, скажімо так, по той бік поребрика, не зможуть грати... чи зможуть не перевіряти.
Коротше кажучи, якщо гравці, які хочуть відродити сервер, завжди будь ласка, я відкритий для пропозицій.
Але, як завжди є одна маленька умова, я не хочу бути прив'язаним до сервера, мені потрібна команда, яка буде за цією справою стежити і розвиватися.
Суть питання в грошах, якщо є охочі, пишіть мені, і ми обговоримо всі нюанси.

На цьому все, всім добра, і нехай прибуде з вами світла сторона сили.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху